• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

MeoGamingTR - HABERLER

Perşembe, 30 Kasım 2023 18:33

Euro Truck Simulator 2 - 1.49 Güncelleme Notları (Türkçe)

Yazan
Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

 

Euro Truck Simulator 2 - 1.49 Güncelleme Notları (Türkçe)

Euro Truck Simulator 2 için 1.49 güncellemesinin yayınlandığını ve artık Steam'de mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu güncelleme, aşağıda öne çıkan hata düzeltmelerini, değişiklikleri ve yeni içeriği içermektedir; bu nedenle, okumanızı öneririz!

Bu fırsattan yararlanarak Açık Beta döneminde katılan, geri bildirimde bulunan ve hata bildiriminde bulunan herkese teşekkür etmek istiyoruz. Değerli katkılarınız ince ayarlar yapmamıza, değişiklikler yapmamıza ve ilk seferde gözden kaçırmış olabileceğimiz bazı hataları gidermemize yardımcı oldu. Artık çalışmanızın meyvelerinden tam olarak yararlanmaya başlayabileceğinizi umuyoruz.

HDR Skybox'lar, Ay ve Yeni Hava Durumu Efektleri

Öncelikle ve en önemlisi, birçok istekten sonra, gece gökyüzümüze Ay'ı (geri) ekledik! Sanal kamyon taşımacılığı maceralarınıza ekstra bir gerçekçilik ve merak katmanı katan ince ama dikkat çekici bir dokunuş. İlginçtir ki, basit bir eklenti gibi görünebilecek Ay'ın bir süredir bazı önemli zorluklara yol açtığını belirtmekte fayda var. Ay'ı gece gökyüzüne entegre etmek, diğer şeylerin yanı sıra ay ışığının dökümünü, oluşturulmasını ve hesaplanmasını, uygun evreleri, su kütlelerindeki yansımaları yönetmeyi, ıslak yollarla uğraşmayı ve ayna efektlerini ele almayı gerektiriyordu.

Buna ek olarak gece gökyüzünü de yeniden tasarladık, hafifçe parıldayan dinamik yıldızlar ekleyerek gece deneyiminin genel özgünlüğünü artırdık.

Ayrıca gökyüzü kutularının artık Yüksek Dinamik Aralık (HDR) olacağını, bunun da gökyüzünde daha zengin, daha canlı renklerin olacağı ve hava durumu görsel efektlerimizin de bir yükseltme aldığı anlamına geldiğini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Gök gürültülü fırtınalar artık daha sürükleyici bir deneyim sunan görünür şimşekleri de içeriyor. Ve belirli bölgelerde gece gökyüzüne dikkat ettiğinizden emin olun, fark edecekleriniz sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir.

Özetlemek gerekirse, tüm bu değişiklikleri gösteren özel bir video da hazırladık. Daha önce yayınladığımız özel blog yazısı ile birlikte kesinlikle incelemeye değer!


İkinci El Kamyon Satıcıları
Ayrıca çok talep edilen başka bir özelliği sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kullanılmış Kamyonlar artık ana menüde hemen mevcut olacak ve sizi yepyeni araçlara kıyasla daha bütçe dostu kamyon seçeneklerine götürecek. Bununla birlikte, bu kullanılmış kamyonlar, yıldız derecelendirmeleri ve çeşitli parçalardaki hasarın ayrıntılı bir dökümünü sağlayan ayrı bir pencere ile gösterilen bir miktar kilometre ve aşınma ile birlikte gelir.

Bu özellikle birlikte gelen en önemli değişikliklerden biri de geliştirilmiş hasar ve onarım sistemidir. Geçmişte yaklaşımımız çok basitti; tek tek parçalar, yüzde olarak temsil edilen hasar biriktiriyordu ve yüzdeyi sıfıra sıfırlayarak bunları onarabiliyordunuz. Ancak 1.49 güncellemesiyle birlikte parçalarda üç tür hasar birikecek

Hasar: Bu tür hasarlar, daha önce olduğu gibi standart onarımlarla giderilebilir.


Parça Aşınması: Bileşenlerde önemli miktarda aşınma ve yıpranma biriktiğinde bunları değiştirmek isteyeceksiniz.


Kalıcı Aşınma: Kalıcı aşınma, tüm araçtaki sistemik yaşlanmayı ve aşınmayı temsil eder. Yalnızca aracın tamamının Tamamen Yenilenmesiyle iptal edilebilir. Bu daha pahalı bir prosedürdür ancak kamyonunuzu ve römorkunuzu ilk günkü durumuna döndürmenin tek yoludur.

Geliştirilmiş hasar sistemiyle birlikte araç bakımı üzerinde daha fazla kontrol sağlanır. Artık kararınıza göre hangi parçaların onarılacağı veya değiştirileceği konusunda bilinçli seçimler yapabilirsiniz. Alternatif olarak, kamyonunuz veya treyleriniz için en iyi onarım stratejisi için profesyonel tavsiye alma seçeneğiniz de vardır.

Mutlu (kullanılmış) kamyon taşımacılığı!

Tuş Bağlama Değiştiricileri

Değişiklik günlüğü

Görsel
HDR Skybox'lar, Ay ve Yeni Hava Durumu Efektleri

Araç
Otomatik Farlar

Diğer
İkinci El Kamyon Satıcıları
Tuş Bağlama Değiştiricileri

 

RESİMLİ DETAYTLAR ve TAM REHBER forumda: https://www.meogamingtr.com/index.php/forum/forum-anasayfa/euro-truck-simulator-2-1-49-guncelleme-notlari-turkce

Okunma 1455 kez Son değişiklik Perşembe, 30 Kasım 2023 18:39

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Son Haberler

Forumdan Son Tartışmalar

Ready or Not V1.0 Güncelleme Notları
1.0 nihayet piyasaya sürüldü. Giriş yapın memurlar! Aşağıdaki değişiklik g...
1466 tıklanma
0 oy
yanıt
Çarşamba, 13 Aralık 2023 tarihinde gönderildi
SQUAD 7.0 YAYINDA ve SÜRÜM NOTLARI
SQUAD 7.0 YAYINDA ve SÜRÜM NOTLARI Bu güncelleme Türk Kara Kuvvetleri grubunu...
1130 tıklanma
0 oy
yanıt
Salı, 12 Aralık 2023 tarihinde gönderildi
The Elder Scrolls V Skyrim İndir – Full Türkçe + T
OYUN HAKKINDA: The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition v1.5.80.0.8 Updat...
1564 tıklanma
0 oy
yanıt
Torrent Oyun içinde
Perşembe, 07 Aralık 2023 tarihinde gönderildi
NOLVUS Skyrim Mod Listesi - 2 Binden Fazla Eklenti
1. Giriş Nolvus Dashboard, herhangi bir Nolvus mod listesini otomatik olarak y...
2314 tıklanma
0 oy
yanıt
Salı, 05 Aralık 2023 tarihinde gönderildi
Euro Truck Simulator 2 - 1.49 Güncelleme Notları (
Euro Truck Simulator 2 için 1.49 güncellemesinin yayınlandığını ve artık Steam'd...
1536 tıklanma
0 oy
yanıt
Perşembe, 30 Kasım 2023 tarihinde gönderildi
  • #Euro Truck Simulator 2 - 1.49 Güncelleme Notları (Türkçe)
  • #ets2 1.49 güncelleme
  • #ets2 1.49 neler değişti
© 2024 MeoGamingTR. Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Yönetimi MeoEdebiyat