• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
MeoGamingTR

MeoGamingTR

Euro Truck Simulator 2 için 1.49 güncellemesinin yayınlandığını ve artık Steam'de mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu güncelleme, aşağıda öne çıkan hata düzeltmelerini, değişiklikleri ve yeni içeriği içermektedir; bu nedenle, okumanızı öneririz!

Bu fırsattan yararlanarak Açık Beta döneminde katılan, geri bildirimde bulunan ve hata bildiriminde bulunan herkese teşekkür etmek istiyoruz. Değerli katkılarınız ince ayarlar yapmamıza, değişiklikler yapmamıza ve ilk seferde gözden kaçırmış olabileceğimiz bazı hataları gidermemize yardımcı oldu. Artık çalışmanızın meyvelerinden tam olarak yararlanmaya başlayabileceğinizi umuyoruz.

MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "The Last of Us™ Part I - RTX 4080 - 4K Türkçe Oynanış - Bölüm 3" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "The Last of Us™ Part I - RTX 4080 - 4K Türkçe Oynanış - Bölüm 2" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "FORZA RTX 3080 i9 10850k Görsel Şov - !prime !dc !destek" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "Gerçekçi Savaşlar - SQUAD RTX 3080 i9 10850k Görsel Şov - !prime !dc !destek" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "Logitech G G29 Direksiyon KUTU AÇILIŞI ve Kurulum - MeoGamingTR Twitch Yayınından Kesit" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "Squad'da Helikopter Beklerken Sıkılan Ankara Bebeleri #shorts" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "Savaş Kazandıran Son Killer - SQUAD #shorts" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "Euro Truck Simulator 2 - Promods Irlanda Seyir Noktası #shorts" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
MeoGamingTR YouTube kanalı olarak yeni teknoloji haberleri ve ürün tanıtım videolarına yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde "MeoGamingTR" kanalına eklenen "Squad - Gerçekçi Savaş Oyunu - 32 Kill Şahane Tur" videosunu ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.
Sayfa 1 / 25
© 2024 MeoGamingTR. Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Yönetimi MeoEdebiyat